III Niedziela
Zmartwychwstania Pańskiego

18.04.2021

1.

Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00, środa godz. 8.00.

2.

Obecnie jest w druku pierwszy numer miesięcznika formacyjnego dla osób oddanych Matce Bożej. Fundacja Tota Tua pracowała nad nim od roku razem z Bp Damianem Brylem oraz o. Wojciechem Surowka. Słowo Boże, Eucharystia, Liturgia, Rodzina i służba w parafii to główne wymiary formacji. W każdym numerze rozważania różańcowe, medytacja pierwszosobotnia oraz schemat spotkania formacyjnego w parafii. Miesięcznik jest za dobrowolną ofiarę. Zbieramy zapisy na subskrypcje. Miesięcznik najprawdopodobniej dotrze do nas już za tydzień.

3.

W tym tygodniu w naszej parafii zakończyliśmy peregrynację obrazu św. Józefa po naszych rodzinach. Niech św. Józef patronuje naszej parafii i naszym rodziną. Kto jeszcze chciałby zaprosić św. Józefa w znaku jego obrazu proszę się zgłosić do ks. proboszcza.

4.

W czwartek adoracja Jezusa eucharystycznego po mszy św. do godz. 19.30.

5.

Ze względów na obostrzenia sanitarne z konieczności Komunia św. dzieci jest w ustalonym terminie zawieszona. Nowy termin będzie ustalony, gdy sytuacja się ustabilizuje.
Bierzmowanie klas VIII będzie połączone z wizytacją w naszej parafii, która ma się odbyć w tym roku. Czas wizytacji jest jeszcze bliżej nieokreślony.

6.

Budowa kościoła na ten czas została wstrzymana ze względów finansowych. Spłacamy jeszcze długi. A za Waszą ofiarność z całego serca dziękuję.

7.

8.