XVIII Niedziela zwykła

2.08.2020

Msze św. codziennie o godz. 19.00. Sobota i niedziela bez zmian.
Biuro parafialne otwarte przed mszą św. w każdy wtorek i czwartek w godz. od 17.30. do 18.30.

Rozpoczął się miesiąc sierpień. Tradycyjnie zachęcamy w tym miesiącu do szczególnej abstynencji alkoholowej i ofiarowanie tego wyrzeczenia w intencji osób zniewolonych alkoholem prosząc dla nich o wolność i zwycięstwo nad tym niszczącym nałogiem. Statystyki są zatrważające.

W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych wyłącznie na wyraźne zgłoszenie w biurze parafialnym lub telefonicznie.
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od godz. 18.00. Msza św. o godz. 19.00 a przed mszą św. nabożeństwo do Serca Jezusa.

W przyszłym tygodniu taca ze mszy św. przeznaczona będzie na KUL, WT i Szkoły Katolickie. Składka narzucona odgórnie.

Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego….
   Na budowie przygotowania do montażu podwieszanego sufitu obniżający wnętrze kościoła do wysokości 10 m. Ustawiono znaczne rusztowanie oraz zwieziono część drewna konstrukcyjnego. Nowe przywiezione belki maluje się według przepisów ppoż specjalnymi farbami niepalnymi. Odsyłam na naszą stronę internetową aby wszystko spokojnie zobaczyć. Każda ofiara na ten cel bardzo mile widziana. A za wszystkie składane serdecznie dziękuję.
  Wszystkim życzę dobrego dnia i Bożego tygodnia.