XVIII Niedziela zwykła

1.08.2021.

1.

Msze św. codziennie o godz. 19.00. Również w środę. Biuro parafialne otwarte przed mszą św. w każdy wtorek i czwartek w godz. od 17.30. do 18.30.

2.

Rozpoczął  się miesiąc sierpień. Tradycyjnie zachęcamy w tym miesiącu do szczególnej abstynencji alkoholowej i ofiarowanie tego wyrzeczenia w intencji osób zniewolonych alkoholem prosząc dla nich o wolność i zwycięstwo nad tym niszczącym nałogiem. Statystyki są zatrważające.

3.

W czwartek adoracja N.S. po mszy św. do godz. 20.15. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych wyłącznie na wyraźne zgłoszenie w biurze parafialnym lub telefonicznie.
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. Msza św. o godz. 19.00. a przed mszą św. nabożeństwo do Serca Jezusa
5. W przyszłym tygodniu taca ze mszy św. przeznaczona będzie na KUL, WT i Szkoły Katolickie. Składka wyznaczona odgórnie.
6. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego….
7. Wszystkim życzę dobrego dnia i Bożego tygodnia, a za składane ofiary składam serdeczne podziękowanie.