Bóg nadał mężczyźnie szczególną rolę w rodzinie, w społeczeństwie, w Kościele. W czasie naszych spotkań mężczyzn, które odbywają się w każdy 4ty wtorek miesiąca chcemy zgłębiać tą rolę i na nowo odkrywać powołanie mężczyzny, odpowiadając sobie m.in. na pytania dlaczego Bóg ustanowił mężczyznę głową rodziny, co oznacza przewodzenie poprzez służenie, na czym polega odpowiedzialność mężczyzny za rodzinę, wiarę.

   Przy dobrej kawie lub herbacie, zgłębiamy męski wymiar w kontekście wiary rozważając fragmenty pisma św., fragmenty różnych ciekawych książek, artykułów. Zajmujemy się tematami w naszym odczuciu ciekawymi, potrzebnymi, także tymi trudnymi, z których rozważania czasami wynika dużo dobrych owoców. Zawsze na nasze spotkania zapraszamy Ducha Św. i On to tak jakoś robi, że zawsze z każdego spotkania wychodzi się „wzbogaconym”, a to rzutuje na nasze codzienne życie, w domu, w pracy, w społeczeństwie.

Jeżeli chcesz odkryć co i jak do mężczyzn mówi Bóg, co to może zmienić w Twoim życiu, jak możesz wyzwolić się z wielu psychicznych ograniczeń, odpowiedzieć sobie na od dawna nurtujące Cię pytania, to serdecznie zapraszam do dołączenia do nas, drzwi są szeroko otwarte :)

 

                                                 Rafał Śliwiński