Porządek Mszy Św.

NIEDZIELA: Bolechowo-Osiedle, ul. Obornicka 20                
8:00 Dorośli |  9:30 Młodzież  |  11:30 Rodzina

Bolechowo-Osiedle, ul. Obornicka 20                                       
19:00  Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek
08:00  Środa

Bolechowo, ul. Szkolna                                      
18:00  Sobota 

Wspomóż budowę naszego kościoła: Galeria:
Galeria
więcej Szybki kontakt:

bolechowo@archpoznan.pl

Jeśli  po trzech dniach nie odpowiem na wiadomośc  (natłok maili) wówczas proszę o kontakt w biurze parafialnym lub po jakiejkolwiek Mszy świętęj. Dzięki za wyrozumiałość. 

ks. Remigiusz Kobusiński
Tel. 61 812 60 94

Kalendarz:
 
Poniedziałek XX tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa
19 sierpnia 2019r.

Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji
Hity z internetu
Ministranci:

Plan kolędy...

Uprzejmie informuje, że trasy kolędowe
i czas odwiedzin uległy poważnym zmianom. 


1. TR. 28 grudnia 2018 (piątek) – Bolechowo ul. Parkowa blok nr 1 i 2, początek godz.15.00

Hainze Kuba i Adam 

2. TR. 28 grudnia 2018 (piątek) – Szlachęcin oraz Bolechowo ul. Szkolna nr 31 pod lasem początek  

   godz.15.00. Werno Mateusz i Nowak Maciej

3. TR. 29 grudnia 2018 (sobota) – Bolechowo ul. Leśna oraz Trzaskowo od numerów wyższych do 

   niższych, początek godz.10.00. Kocik Oliver i Sajnaj Max

4. TR.29 grudnia 2018 (sobota) – Bolechowo Os. ul. Obornicka od 1 od ul. Poznańskiej do końca, 

   początek godz. 10.00. Chojnacki Oskar i Gil Tymek

5. TR. 30 grudnia 2018 (niedziela) – Bolechowo Os ul. Dworcowa od nr niższych do końca, początek

   godz. 15.00  Gil Maurycy  i Chojnacki Igor 

6. TR.  30 grudnia 2018 (niedziela) – ul. Szkolna od nr 1 do budynku starej szkoły, początek godz. 

   15.00 K      Sajnaj Patryk i Misztak Filip            

   31 grudnia (poniedziałek)  –  nie ma kolędy

   1 stycznia ( wtorek ) – nie ma kolędy

 

7. TR. 2 stycznia 2019 (środa) – Bolechowo druga strona ulicy Szkolnej,ale od kaplicy, ul. Polna

   początek godz.15.30 J. Przyborowski Mateusz i Sajnaj Max

8. TR. 2 stycznia 2019 (środa) – Bolechowo Os. ul. Kolejowa oraz Dworcowa 22 i 20 Barakii,

    początek godz. 15.30 R        Sajnaj  Patryk i Werno Mateusz                                          

9. TR. 3 stycznia 2019 (czwartek) – Bolechowo, ul. Poznańska, Kręta i Poligonowa, początek godz

   15.30 J. Oskar Chojnacki i Kocik Oliwier

10. TR. 3 stycznia 2019 (czwartek) – Bolechowo Os ul. Dworcowa blok nr 14 i 16, początek godz.

     15.30 R      Heinze KUba i Adam                          

11. TR. 4 stycznia 2019(piątek) – Bolechowo Os. ul. Obornicka blok nr 18 a, początek godz. 15.30 

            KOcik Olivier i Sajnaj Patryk

12. TR.4 stycznia 2019 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Obornicka blok nr 18 b początek godz. 15.30

             Heinze Kuba i Adam

13. TR. 10. 5 stycznia 2019 (sobota) –  Bolechowo Os. ul. Graniczna od nr 1 oraz  ul. Kwiatowa od 

     nr 1. początek godz. 10.00 J Ciesielski Max i Zawadzki Jasiu

14. TR. 5 stycznia 2019 (sobota) – Bolechowo Os. ul. Zielona od nr 1 do końca, początek godz. 

     10.00 R  Przyborowski Mateusz i Gil Tymek

15.TR.  6 stycznia 2019 (niedziela) – Bolechowo Os. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do końca, początek

         godz. 15.00 J  Weno Mteusz i Gil Maurycy

16.TR. 6 stycznia 2019 (niedziela) – Bolechowo Os. ul. Sadowa, Owocowa, Warzywna od nr 1, 

          początek godz. 15.00 R           Wojciechowski Mateusz i Ciesielski Max                                           

17.TR. 7 stycznia 2019 (poniedziałek) – Bolechowo Os. od ul. Poprzecznej od nr niższych, dalej ul. 

         Ogrodowa od nr niższych, godz. 15.30 R   Chojnacki Igor i Nowak Maciej                                            

18.TR. 8 stycznia 2019 (wtorek) – Bolechowo Os. ul. Leśna oraz ul. Słowackiego od państwa 

           Jankowiaków do p. Czerwińskich, początek godz. 15.30 J Ciesielski Max i Zawadzki Jasiiu

19. TR. 8 stycznia 2019 (wtorek) – ul. Leśna 2a tzw. Argentyna, Bolechowo Os. ul. Słowackiego od 

     p. Drabowicz do p. Nowak, początek godz. 15.30 R  Misztak Filip i Sajnaj Max

20 TR. 9 stycznia 2019 (środa) – Bolechowo Os. Dworcowa 18.  godz. 16.00. Heinze Kuba i Adam

21.TR. 9 stycznia 2019 (środa) – Bolechowo Os. oraz ul. Szmaragdowa i Rubinowa oraz ul. 

         Ametystowa i Opalowa, Zagajnikowa, Olchowa, Grabowa 15.30 R. Nowak Maciej i Werno Mateusz

22.TR. 10 stycznia 2019 (czwartek) – Bolechowo Os. ul. Mickiewicza od nr 1 do końca, godz.15.30 J. Misztak Filip i Zawadzki Jasiu

23.TR.10 stycznia 2019(czwartek) – Bolechowo Os. ul. Norwida od nr 1 do 20a, w tym domki 

         boczne 12 abcd początek godz. 15.00 R. Przyborowski Mateusz i Wojciechowski Mateusz

24.TR. 11 stycznia 2019 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Norwida od nr 22 do 47a, początek godz.

          15.00 R Gil Maurycy i Tymek

25.TR. 11 stycznia 2019 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Modra oraz ul. Norwida od nr 48 do końca J

           Ciesielski Max i Chojnacki Oskar

26.TR. 12 stycznia 2019 (sobota) – Promnice ul. Południowa od nr 1 do nr 18, początek godz.10

           Sajnaj Max i Patryk

27.TR. 13 stycznia 2019 (niedziela) – Promnice ul. Południowa od nr 20 do nr 44,   godz. 15.00

           Ciesielski Max i Chojnacki Igor

28.TR. 14 stycznia 2019 (poniedziałek) – Promnice ul. Południowa od nr 46 do końca,   godz. 15.30

           Nowak Maciej i  Gil Maurycy

29.TR. 15 stycznia 2019 (wtorek) – Promnice ul. Północna od nr 1 do 31, początek godz. 15.30

           Werno Mateusz i Heinze Adam

30.TR. 16 stycznia 2019 (środa) – Promnice ul. Północna od nr 32 do nr 51a, początek godz. 15.30

            Gil Tymek i Nowak Maciej

31.TR. 17 stycznia 2019 (czwartek) – Promnice ul. Północna od nr 52 do nr 79, początek godz.

          15.30. Misztak Filip i Kocik Oliver

32.TR. 18 stycznia 2019 ( piątek) – Promnice ul. Północna  od nr  82 do nr 109, początek godz.

          15.30.  Heinze Kuba i Chojnacki Igor

33.TR. 19 stycznia 2019 (sobota) – Promnice ul. Północna od nr 112 do 129 oraz ,,po drodze” ul. 

          Gajowa, Średnia, Górna, początek godz. 10.00     Wojciechowski Mateusz  i Werno Mateusz

34.TR. 20 stycznia 2019 (niedziela) – Promnice ul. Północna od nr 132 do 192, godz. 15.00

           Sajnaj Max i Patryk

35.TR. 21 stycznia 2019 (poniedziałek) – Promnice, Zalesie, Kasztanowa, Topolowa, początek godz.

         15.30.  Chojnacki Igor i  Gil Maurycy

36.TR. 22 stycznia 2019 (wtorek) – Promnice ul. Modrzewiowa, Jodłowa, Świerkowa, początek godz.

    15.30. Ciesielski Jasiu i Kocik Oliver

37.TR. 23 stycznia 2019 (środa) – Promnice oraz ul. Leśna  od nr niższych do nr 63! godz.15.30.

           Przyborowski Mateusz i Chojnacki Oskar

38 TR. 24 stycznia 2019 (czwartek) – Promnice ul. Leśna od numeru  64 do końca numerów 

          wyższych  godz. 15.30Chojnacki Igor i Gil Tymek

39.TR.  25 stycznia 2019 (piątek) – Promnice ul. Klonowa ul. Wierzbowa  godz. ok. 16.00

            Zawadzki Jan i Ciesielski Max 

40.TR. 26 stycznia 2019 (sobota) – Brzozowa od numerów niższych, początek godz. 10.00

           Misztak Filip Sajnaj Patryk

41.TR. 27 stycznia 2019 (niedziela) – Promnice, ul. Sosnowa od numerów niższych !, początek godz.

          15.00

            Przyborowski Mateusz i Chojnaccki Oskar

42. 28 stycznia 2019 (poniedziałek) – odwiedziny w domach rodzin, którym nie pasowało w wyznaczonym terminie – do umówienia indywidualnie z proboszczem 

Jeśli  Powstały jeszcze jakieś ulice i dokonano zmian  oficjalnych (Gmina) uprzejmie proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt: 660 419 624

ks Remigiusz Kobusiński - proboszcz


wstecz
e-parafia
Menu