Porządek Mszy Św.

08:00  Środa

Bolechowo, ul. Szkolna
18:00  Sobota

Wspomóż budowę naszego kościoła: Galeria:
więcej Szybki kontakt:

bolechowo@archpoznan.pl

Jeśli  po trzech dniach nie odpowiem na wiadomośc  (natłok maili) wówczas proszę o kontakt w biurze parafialnym lub po jakiejkolwiek Mszy świętęj. Dzięki za wyrozumiałość.

ks. Remigiusz Kobusiński

Kalendarz:

Sobota XXVIII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues'a oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża
19 października 2019r.

Imieniny Michaliny, Michała, Piotra
Hity z internetu
Aktualności:

Czytania na każdy dzień

1347wdpwaisedzia-800x445.jpg

(Łk 18, 1-8)

Jezus opowiedział swoim uczniom przypowieść o tym, że zawsze powinni się modlić i nie ustawać: "W pewnym mieście żył sędzia, który Boga się nie bał i nie liczył się z ludźmi. W tym samym mieście żyła wdowa, która przychodziła do niego z prośbą: „Obroń mnie przed moim przeciwnikiem”. Przez pewien czas nie chciał; lecz potem rzekł do siebie: „Chociaż Boga się nie boję ani się z ludźmi nie liczę, to jednak ponieważ naprzykrza mi się ta wdowa, wezmę ją w obronę, żeby nie przychodziła bez końca i nie zadręczała mnie”. I Pan dodał: "Słuchajcie, co ten niesprawiedliwy sędzia mówi. A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?".

963beznazwy.jpg

Modlitwa w drodze

- krótkie rozważania Słowa Bożego z danego dnia.

Po co nam różaniec? Wyjaśnia nam Jan Paweł II.

731rozaniec papiez.jpg

„Kto podejmuje kontemplację Chrystusa, rozważając etapy Jego życia, musi pojąć w Nim również «prawdę o człowieku»

(...) Równocześnie zaś w te same dziesiątki różańca serce nasze może wprowadzić wszystkie sprawy, które składają się na życie człowieka, rodziny, narodu, Kościoła, ludzkości. Sprawy osobiste, sprawy naszych bliźnich, zwłaszcza tych, którzy nam są najbliżsi, tych, o których najbardziej się troszczymy. W ten sposób ta, prosta modlitwa różańcowa pulsuje niejako życiem ludzkim!”.

Jan Paweł II już w drugim przemówieniu na Anioł Pański, 29 października 1978r.

Dobrze jest śpiewać TOBIE...

1337SPIEWAM-kopia.jpg

POBIERZ ŚPIEWNIK:   Pieśni kościelne dla dzieci 2019r.

Budowa kościoła - DACH widziany z lotu ptaka.

FILM: Maj - Sierpień 2015

1155dach_2015-kopia.jpg

Ku Niebu!

1061DSC_9567-kopia.jpg

KSIĄŻKI i PŁYTY w Bibliotece Parafialnej. Polecamy.

1239ksiazki.jpg

Znaczenie wybranych określeń liturgicznych i kościelnych.

286.lupa.jpg

- Nie rozumiem tych kościelnych słów  :-(

- Nie szkodzi - weźmiemy je pod lupę.

KLIKNIJ LUPĘ!

swiss replica watches