Polecamy co mamy .... na stronie

Jak zapewne zauważono od miesiąca nasza strona internetowa zmieniła nie tylko szatę zewnętrzną ale równiez,  co bardzo ważne pojawiły się nowe treści... 

Chciałbym w kolejnych odsłonach  ,,zareklamować' - podpowiedzieć na co warto zwrócic uwagę. Mówiąc szczerze to strona tak zastała zaprojektowana aby nie tylko była źródłem ważnych informacji parafialnych ale również aby można było na niej znaleść interesujące rzeczy dla naszego duchowego rozwoju. 

 Zapewne wiele razy zadajemy sobie wiele pytań na temat treści naszej wiary, w co wierzę i jak rozumieć pismo św. interpretowane przez Nauczycielski Urząd Kościoła. 

 

 

więcej

Oglądaj mszę na żywo

Oglądaj mszę na żywo z naszego kościoła - NSPJ w Bolechowie
Wejdź na nasz kanał YouTube (prawy pasek u góry) - kliknij tutaj.
Następnie wybierz film "NA ŻYWO".

CARITAS Bolechowo - POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Bank żywności  

dla osób potrzebujących z naszej parafii ... 

 Wszyscy potrzebujący pomocy żywnościowej bez specjalnych wniosków i podań będą mogli otrzymać żywność. Żywność będzie wydawana dwa razy w miesiącu tzn. w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca.

 NAJBLIŻSZE PRZAKAZANIE ŻYWNOŚCI
14 i 28  lipca od godz. 16:00. do 17:30.


Parafia jako członek stowarzyszenia Wielkopolskiego Banku Żywności w Poznaniu, opłaca tzw. abonament wysokości 470 zł. miesięcznie a w zamian korzysta z  kilkuset kg. żywności. W związku z tym jeśli by ktoś zechciał zasilać co miesiąc konto naszego parafialnego Caritasu jakąś drobną ofiarą to byłoby pięknie. 

Nr konta CARITAS Bolechowo: 

12 1020 4027 0000 1102 1569 7190

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, 62-005 Bolechowo Osiedle, ul. Obornicka 20

więcej